BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 20.07.2023

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta. Në zona të caktuara mund të ketë ndonjë zhvillim të vranësirave, të cilat gjenerojnë reshje afatshkurtër dhe ndonjë shkarkesë elektrike.

Këshillohet kujdes nëse qëndroni jashtë për periudha të gjata kohore!

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila në momente të caktuara pritet të jetë mjaft e fuqishme, me shpejtësi prej 15-60 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej 18 deri në 21°C, ndërsa ato maksimale prej 32 deri në 37°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!