BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të enjten, 16.11.2023

Për të enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Era fillimisht do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 8-30 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 2 deri në 4°C, ndërsa ato maksimale prej 12 deri në 14°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!