BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 10.11.2022

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell në pjesën e parë të ditës, ku lokalisht pritet të ketë edhe mjegull në orët e mëngjesit, ndërsa gjatë pasdites do të dominojnë kushtet kryesisht me diell.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 9-23 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 3 deri në 5°C, ndërsa ato maksimale prej 14 deri në 18°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!