BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 05.01.2023

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Në orët e mëngjesit mundësi për mjegull.

Era do të fryjë nga kuadrati i jugperëndimit me shpejtësi prej 10-35 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 0 deri në 2°C, ndërsa ato maksimale prej 7 deri në 13°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!