BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Premten, 06.01.2023

Për të Premten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira. Në zonën verilindore të vendit mund të ketë reshje të dobëta shiu pasdite.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-34 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej -1 deri në 2°C, ndërsa ato maksimale prej 9 deri në 13°C. /MeteoKosova/

ARTIKUJ TË NGJASHËM

Back to top button
en_USEnglish
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!