BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 03.08.2023

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe shumë i nxehtë. Rrezik i mundshëm i dehidrimit dhe goditjes nga nxehtësia nëse qëndroni jashtë në periudha të gjata kohore.

Era do të fryjë kryesisht nga drejtimi i perëndimit dhe jugperëndimit me shpejtësi prej 14-38 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 16 deri në 18°C, ndërsa ato maksimale prej 33 deri në 35°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!