BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Premten, 04.08.2023

Për të Premten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta. Ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar, sidomos në zonat malore. Do të jetë jashtëzakonisht nxehtë.

Kujdes! Të nxehtit ekstrem mund të jetë i rrezikshëm për shëndetin tuaj.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 12-32 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 17 deri në 19°C, ndërsa ato maksimale prej 34 deri në 37°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!