BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 26.03.2023

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira gjatë ditës, ndërsa në orët e para të 24-orësisht pritet të ketë reshje të pakta lokale shiu në zona të caktuara.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-43 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej 4 deri në 7°C, ndërsa ato maksimale prej 17 deri në 20°C. /MeteoKosova

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!