BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 07.05.2023

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme gjatë pasditës, të cilat në zona të caktuara pritet të marrin karakter zhvillimi dhe më vonë të sjellin reshje rrebeshe afatshkurtër shiu, të shoqëruara me ndonjë shkarkesë elektrike.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-30 km/h.

Temperaturat shënojnë ngritje të mëtejshme, me minimale që do të luhaten prej 5 deri në 9°C, ndërsa ato maksimale prej 23 deri në 26°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!