BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 07.02.2023

Për të Martën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Në zonat malore mund të ketë ndonjë reshje të izoluar.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 18-42 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej -9 deri në -6°C, ndërsa ato maksimale prej -3 deri në 1°C /MeteoKosova/

ARTIKUJ TË NGJASHËM

Back to top button
en_USEnglish
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!