BallinaKosovë

31.07.2022 – Parashikimi i motit për të Dielën

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me vranësira të shpeshta dhe intervale me diell, ku pritet kohë pas kohe lokalisht të ketë rrebeshe të izoluara shiu.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut me shpejtësi 16-37 km/h.

Temperaturat do të pësojnë ulje të ndjeshme, ku minimalet do të luhaten prej 15 deri në 17°C, ndërsa ato maksimale prej 25 deri në 29°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!