BallinaKosovë

29.06.2022 – Parashikimi i motit për të Mërkurën

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe shumë i nxehtë. Vonë pasdite mund të ketë ndonjë reshje të izoluar, sidomos në perëndim të vendit përreth zonave malore.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-29 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 15 deri në 18°C, ndërsa ato maksimale prej 31 deri në 35°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!