BallinaKosovë

28.06.2022 – Parashikimi i motit për të Martën

Për të Martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta, duke mos përjashtuar mundësinë për ndonjë reshje të izoluar gjatë orëve të pasditës, sidomos në zonat malore.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i veriut, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 10-41 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 15 deri në 18°C, ndërsa ato maksimale prej 30 deri në 33°C. /MeteoKosova/

ARTIKUJ TË NGJASHËM

Back to top button
en_USEnglish
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!