BallinaKosovë

27.06.2022 – Parashikimi i motit për të Hënën

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe shumë i nxehtë.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut me shpejtësi prej 11-32 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 14 deri në 17°C, ndërsa ato maksimale prej 29 deri në 33°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!