BallinaKosovë

26.06.2022 – Parashikimi i motit për të Dielën

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku lokalisht pritet të ketë rrebeshe të izoluara shiu, të shoqëruara me shkarkesa të pakta rrufesh.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 10-40 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 14 deri në 17°C, ndërsa ato maksimale prej 27 deri në 32°C. /MeteoKosova/

ARTIKUJ TË NGJASHËM

Back to top button
en_USEnglish
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!