BallinaKosovë

24.06.2022 – Parashikimi i motit për të Premten

Për të Premten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku gjatë orëve të hershme të mëngjesit dhe në mëngjes, pritet të ketë rrebeshe lokale shiu, të shoqëruara me shkarkesa rrufesh. Gjatë ditës mund të ketë vetëm ndonjë reshje të izoluar.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, me shpejtësi prej 10-35 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 14 deri në 17°C, ndërsa ato maksimale prej 27 deri në 30°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!