BallinaKosovë

19.06.2022 – Parashikimi i motit për të Dielën

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Era do të fryjë nga kuadrati i verilindjes me shpejtësi prej 10-32 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 10 deri në 13°C, ndërsa ato maksimale prej 26 deri në 30°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!