BallinaKosovëUncategorized

20.06.2022 – Parashikimi i motit për të Hënën

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-49 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 10 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 28 deri në 31°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!