BallinaKosovë

18.06.2022 – Parashikimi i motit për të Shtunën

Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku nuk përjashtohet mundësia për ndonjë reshje të izoluar shiu në zona të caktuara.

Era do të fryjë nga kuadrati i verilindjes, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-47 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 11 deri në 15°C, ndërsa ato maksimale prej 23 deri në 28°C. /MeteoKosova/

ARTIKUJ TË NGJASHËM

Back to top button
en_USEnglish
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!