BallinaKosovë

02.07.2022 – Parashikimi i motit për të Shtunën

Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta, të cilat gjatë orëve të pasditës dhe mbrëmjes, pritet të marrin karakter zhvillimi dhe të sjellin rrebeshe lokale shiu, breshër dhe shkarkesa rrufesh.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila në momente të caktuara pritet të jetë mjaft fuqishme, me shpejtësi 20-60 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej 17 deri në 20°C, ndërsa ato maksimale prej 31 deri në 36°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!