BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Shtunën, 26.11.2022

Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me intervale të shkurta me diell. Mëngjesi pritet të jetë me acar, ku do të krijohen edhe kushte për mjegull dhe vranësira të ulëta nëpër lugina dhe ultësira.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i veriut me shpejtësi prej 11-26 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej -4 deri në 1°C, ndërsa ato maksimale prej 7 deri në 10°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!