BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Shtunën, 16.09.2023

Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku pritet në zona të caktuara të ketë rrebeshe lokale shiu, të shoqëruara me shkarkesa elektrike, kryesisht gjatë orëve të pasdites dhe mbrëmjes.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila në momente të caktuara pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-40 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 12 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 25 deri në 29°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!