BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të shtunën, 14.10.2023

Për të shtunën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-31 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri në 11°C, ndërsa ato maksimale prej 25 deri në 28°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!