BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Shtunën, 09.09.2023

Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe i nxehtë.

Era do të fryjë nga kuadrati i verilindjes, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-41 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 26 deri në 30°C. Vlerat më të larta parashihet të jenë në Rrafshin e Dukagjinit. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!