BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Premten, 22.09.2023

Për të Premten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta gjatë ditës.

Era do të fryjë nga perëndimi dhe jugperëndimi, e cila kohë pas kohe pritet të jetë mjaft e fuqishme lokalisht, me shpejtësi prej 15-60 km/h!

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 14 deri në 18°C, ndërsa ato maksimale prej 29 deri në 32°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!