BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Premten, 05.05.2023

Për të Premten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira. Ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar shiu, sidomos në zonat malore.

Era do të fryjë nga veriu me shpejtësi prej 15-35 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 6 deri në 9°C, ndërsa ato maksimale prej 19 deri në 21°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!