BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të mërkurën, 14.02.2024

Për të mërkurën parashikohet të mbajë mot me vranësira të shpeshta dhe intervale me diell, ndërsa gjatë orëve të hershme të mëngjesit priten reshje të pakta lokale shiu. Vonë pasdite dhe në mbrëmje, parashihet vranësirat të tërhiqen.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i veriut, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-53 km/h!

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 3 deri në 4°C, ndërsa ato maksimale prej 7 deri në 11°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!