BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Mërkurën, 09.11.2022

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta. Në mëngjes pritet të ketë vranësira të ulëta apo mjegull.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 7-21 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 3 deri në 5°C, ndërsa ato maksimale prej 15 deri në 18°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!