BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Mërkurën, 04.10.2023

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë.

Era do të fryjë nga veriu me shpejtësi prej 10-36 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri në 12°C, ndërsa ato maksimale prej 24 deri në 28°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!