BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 20.06.2023

Për të Martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku gjatë orëve të pasditës mund të ketë edhe reshje të pakta lokale në zona të caktuara, sidomos përreth atyre malore.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 6-30 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 12 deri në 15°C, ndërsa ato maksimale prej 27 deri në 30°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!