BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 15.11.2022

Për të Martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku mund të ketë ndonjë reshje të izoluar në zona të caktuara. Gjatë mëngjesit pritet të ketë edhe vranësira të ulëta apo mjegull nëpër lugina dhe ultësira.

Era do të fryjë kryesisht nga drejtimi i jugperëndimit me shpejtësi prej 16-34 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 3 deri në 6°C, ndërsa ato maksimale prej 15 deri në 17°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!