BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 15.08.2023

Për të Martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, të cilat gjatë orëve të pasditës pritet në zona të caktuara të ketë rrebeshe të izoluara shiu, të shoqëruara me shkarkesa elektrike.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 14-34 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 16 deri në 18°C, ndërsa ato maksimale prej 27 deri në 30°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!