BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 01.08.2023

Për të Martën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe shumë i nxehtë.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila në rajonin e Gjakovës pritet kohë pas kohe të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 10-42 km/h.

Temperaturat do të shënojnë ngritje, me minimale që do të luhaten prej 11 deri në 15°C, ndërsa ato maksimale prej 30 deri në 33°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!