BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 31.10.2022

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe shumë i ngrohtë.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 8-24 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 5 deri në 10°C, ndërsa ato maksimale prej 23 deri në 25°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!