BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 29.06.2023

Për të Enjten parashikohet fillimisht të vazhdojnë reshjet e shiut gjatë orëve të para të 24-orëshit, ndërsa dita do të vijojë me vranësira dhe intervale me diell.

Era do të fryjë nga veriu me shpejtësi prej 12-30 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 9 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 22 deri në 26°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!