BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të enjten, 09.11.2023

Për të enjten parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell, me përjashtim për në orët e mëngjesit ku mund të ketë mjegull nëpër lugina dhe ultësira. Po ashtu, mëngjesi do të jetë mjaft i ftohtë.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, me shpejtësi prej 5-20 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 0 deri në 4°C, ndërsa ato maksimale prej 11 deri në 14°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!