BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të dielën, 29.10.2023

Për të dielën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell, me përjashtim për në orët e mëngjesit ku mund të ketë mjegull lokalisht nëpër lugina dhe ultësira.

Era do të fryjë kryesisht nga drejtimi i jugut me shpejtësi prej 10-27 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri në 12°C, ndërsa ato maksimale prej 21 deri në 23°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!