BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 25.06.2023

Për të Dielën parashikohet mot me vranësira dhe intervale të shkurta me diell, ku pritet kohë pas kohe të ketë rrebeshe lokale shiu, të shoqëruara me shkarkesa rrufesh dhe mundësi për breshër.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila në momente të caktuara pritet të jetë mjaft e fuqishme, me shpejtësi prej 15-55 km/h!

Temperaturat do të pësojnë ulje, me minimale që do të luhaten prej 17 deri në 19°C, ndërsa ato maksimale prej 23 deri në 25°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!