BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 08.10.2023

Për të dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta në pjesën e parë të ditës, ndërsa gjatë pasditës pritet shtim i vranësirave.

Era do të fryjë nga veriu, e cila kohë pas kohe pritet të jetë mjaft e fuqishme, me shpejtësi prej 20-53 km/h!

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 5 deri në 9°C, ndërsa ato maksimale prej 25 deri në 27°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!