Kosovë
  7 hours ago

  Parashikimi i motit për të Martën, 26.09.2023

  Për të Martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta. Era do…
  Kosovë
  15 hours ago

  Pas reshjeve lokalisht të fuqishme, stabilizohen kushtet e motit. Ja me çfarë temperatura mbyllet Shtatori

  Një ciklon i fuqishëm i cili depërtoi tek ne gjatë fundjavës, ka sjellur reshje lokalisht…
  Kosovë
  1 ditë ago

  Parashikimi i motit për të Hënën, 25.09.2023

  Për të Hënën parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe kohë pas kohe me…
  Kosovë
  2 ditë ago

  Parashikimi i motit për të Dielën, 24.09.2023

  Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku fillimisht gjatë orëve…
  Kosovë
  3 ditë ago

  Parashikimi i motit për të Shtunën, 23.09.2023

  Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme gjatë ditës.…
  Kosovë
  4 ditë ago

  Parashikimi i motit për të Premten, 22.09.2023

  Për të Premten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta gjatë ditës.…
  Kosovë
  5 ditë ago

  Parashikimi i motit për të Enjten, 21.09.2023

  Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ndërsa lokalisht pritet të…
  Kosovë
  6 ditë ago

  Parashikimi i motit për të Mërkurën, 20.09.2023

  Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku ka mundësi gjatë…
  Kosovë
  1 javë ago

  Parashikimi i motit për të Martën, 19.09.2023

  Për të Martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku fillimisht gjatë orëve…
  Kosovë
  1 javë ago

  Parashikimi i motit për të Hënën, 18.09.2023

  Për të Hënën parashikohet fillimisht të ketë mjegull në zona të caktuara në orët e…
  Back to top button
  en_USEnglish
  Close

  Adblock Detected

  Ju lutemi te fikni Ad Blocker!