BallinaKosovë

13.06.2022 – Parashikimi i motit për të Hënën

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale të shkurta me diell, ku pritet kohë pas kohe të ketë rrebeshe lokale shiu, breshër dhe shkarkesa rrufesh.

Era do të fryjë nga verilindja, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-40 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej 13 deri në 16°C, ndërsa ato maksimale prej 24 deri në 27°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!