Kosovë
  17 orë më parë

  Parashikimi i motit për të Dielën, 02.04.2023

  Për të Dielën parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët, ku pritet të ketë edhe…
  Kosovë
  2 ditë më parë

  Parashikimi i motit për të Shtunën, 01.04.2023

  Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku pritet…
  Kosovë
  3 ditë më parë

  Parashikimi i motit për të Premten, 31.03.2023

  Për të Premten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta. Krejtësisht vonë…
  Kosovë
  3 ditë më parë

  Moti bën ndryshimin e menjëhershëm, ja çfarë pritet të ndodh nga fundjava

  Nga sot kanë filluar të shtrihen gradualisht masat e ngrohta, duke sjellur intervale të gjata…
  Kosovë
  4 ditë më parë

  Parashikimi i motit për të Enjten, 30.03.2023

  Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira gjatë ditës. Era do…
  Kosovë
  5 ditë më parë

  Parashikimi i motit për të Mërkurën, 29.03.2023

  Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell në orët e mëngjesit, më…
  Kosovë
  6 ditë më parë

  Parashikimi i motit për të Martën, 28.03.2023

  Për të Martën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku pritet…
  Kosovë
  6 ditë më parë

  Goditja polare drejt nesh, temperaturat pësojnë ulje drastike, ja si do të përshkohet e gjithë java

  Vendi ynë gjatë kësaj jave do të nisë nga depërtimi i një mase të ftohtë…
  Kosovë
  7 ditë më parë

  Parashikimi i motit për të Hënën, 27.03.2023

  Për të Hënën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale të shkurta me diell,…
  Ballina
  7 ditë më parë

  Dimri nuk dorëzohet, nga e Hëna stuhi të forta shiu dhe reshje bore, temperaturat ulen deri në -5°C

  Pas temperaturave të larta që kanë përfshi vendin tonë, të cilat të Premten arriten deri…
   Kosovë
   17 orë më parë

   Parashikimi i motit për të Dielën, 02.04.2023

   Për të Dielën parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët, ku pritet të ketë edhe reshje të pakta lokale shiu,…
   Kosovë
   2 ditë më parë

   Parashikimi i motit për të Shtunën, 01.04.2023

   Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku pritet kohë pas kohe të ketë…
   Kosovë
   3 ditë më parë

   Parashikimi i motit për të Premten, 31.03.2023

   Për të Premten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta. Krejtësisht vonë në mbrëmje, rreth mesnatës, pritet…
   Kosovë
   3 ditë më parë

   Moti bën ndryshimin e menjëhershëm, ja çfarë pritet të ndodh nga fundjava

   Nga sot kanë filluar të shtrihen gradualisht masat e ngrohta, duke sjellur intervale të gjata me diell dhe ngritje të…
   Back to top button
   en_USEnglish
   Close

   Adblock Detected

   Ju lutemi te fikni Ad Blocker!