BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të mërkurën, 18.10.2023

Për të mërkurën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale të shkurta me diell deri në pjesën e parë të ditës, ku ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar shiu, ndërsa pasdite priten intervale më të gjata me diell.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi 5-25 km/h.

Temperaturat do të shënojnë ngritje, me minimale që do të lëvizin prej 3 deri në 7°C, ndërsa ato maksimale prej 15 deri në 17°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!