BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Mërkurën, 11.01.2023

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe kohë pas kohe me reshje lokale shiu e bore, të cilat në momente të caktuara mund të jenë më intensive.

Reshjet më të intensifikuara pritet të jenë që nga orët e para të 24-orëshit e deri në mesditë, më pas gjatë pasditës mbesin të izoluara.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut me shpejtësi prej 10-32 km/h.

Temperaturat do të pësojnë ulje, ku minimalet do të luhaten prej 0 deri në 2°C, ndërsa ato maksimale prej 2 deri në 5°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!