BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të hënën, 17.06.2024

Për të hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira. Gjatë pasditës ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar, kryesisht në zonat malore.

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-38 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 14 deri në 16°C, ndërsa ato maksimale prej 29 deri në 32°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!