BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të hënën, 08.04.2024

Për të hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe i ngrohtë.

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 7-26 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 4 deri në 9°C, ndërsa ato maksimale prej 23 deri në 26°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!