BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Premten, 13.01.2023

Për të Premten parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Gjatë orëve të pasdites pritet vranësirat gradualisht të tërhiqen më shumë.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut me shpejtësi prej 5-21 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej -1 deri në 1°C, ndërsa ato maksimale prej 6 deri në 9°C. /MeteoKosova/

ARTIKUJ TË NGJASHËM

Back to top button
en_USEnglish
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!