BallinaKosovë

17.07.2022 – Parashikimi i motit për të Dielën

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku pritet të ketë rrebeshe të izoluara shiu, të shoqëruara me ndonjë shkarkesë elektrike, sidomos në relievet malore.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 10-43 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej 16 deri në 18°C, ndërsa ato maksimale prej 28 deri në 32°C. /MeteoKosova/

ARTIKUJ TË NGJASHËM

Back to top button
en_USEnglish
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!