BallinaKosovë

14.07.2022 – Parashikimi i motit për të Enjten

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta kalimtare.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 14-40 km/h.

Temperaturat do të shënojnë ngritje, ku minimalet do të luhaten prej 9 deri në 13°C, ndërsa ato maksimale prej 28 deri në 32°C. /MeteoKosova/

ARTIKUJ TË NGJASHËM

Back to top button
en_USEnglish
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!