BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Shtunën, 22.07.2023

Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta. Ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar përreth zonave malore.

Nxehtësia ekstreme mund të jetë e rrezikshme për aktivitetet në ambiente të jashtme.

Era do të fryjë nga jugperëndimi e cila kohë pas kohe pritet të jetë mjaft e fuqishme, me shpejtësi prej 15-60 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej 18 deri në 22°C, ndërsa ato maksimale prej 34 deri në 37°C. /MeteoKosova/

ARTIKUJ TË NGJASHËM

Back to top button
en_USEnglish
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!